Олександр Москаленко

Олександр Москаленко

Dolor donec sagittis sapien. Ante aptent feugiat adipisicing. Duis interdum sed arcu et nullam eu accumsan nam gravida vulputate sed. Dolor urna integer consectetuer. Quam duis ligula viverra. Vitae turpis elementum donec massa at vitae tortor. Eget vitae est sed.

Пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії районної ради вже за традицією розпочалося привітаннями голови ради іменинникам міжсесійного періоду. Окрім того, Анатолій Храпаль вручив Почесну грамоту обласної ради нещодавньому ювіляру, депутату Олександру Галиці.

Четвер, 15 лютого 2018 00:00

Розстрiляна доля

Чим далі час віддаляє нас від певної історичної епохи, тим тьмянішими стають на її фоні долі конкретних осіб. А ці долі, часто-густо, наповнені трагізмом, кричущою несправедливістю і життєвою драмою. І добре, якщо знаходяться люди, які наперекір всьому прагнуть докопатися до істини і повертають світле ім’я близької їм людини.

Цей класичний вислів якнайвлучніше підходить до ситуації, що склалася в нашому районі щодо утворення об’єднаних територіальних громад (далі ОТГ). І виходячи з реалій, що виникли на сьогодні, вже після виборів у Лохвицькій і Сенчанській об’єднаних територіальних громадах, хто швидше збагне і пристане на нові суспільні вимоги, хто встигне вхопити отой хвіст фортуни-птиці, той матиме не тільки більше преференцій, а й значно ширші можливості і перспективи.

Четвер, 11 січня 2018 00:00

«Про що б Ви хотіли запитати?»

З Нового року ми запроваджуємо нову рубрику в газеті. Її назва – «Про що б Ви хотіли запитати?». Напрошувалася вона, між іншим, вже давно. Чому? Бо нашим читачам хочеться почути відповідь на хвилюючі їх теми від тої особи, яка їх цікавить чи компетентно володіє ситуацією.

Як ми вже повідомляли, Лохвицький район у четвер відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройман. У Сенчі він ознайомився з сучасними технологіями швидкого буріння свердловин, яке здійснює тут хорватська компанія. Наші нафтогазовидобувні компанії поки що на шляху освоєння і нового обладнання, і нових технологій.

П'ятниця, 24 листопада 2017 00:00

Пам’ятник Художнику

Непересічна подія у козацьких Токарях

П'ятниця, 24 листопада 2017 00:00

Лохвиччину відвідав Володимир Гройсман

У четвер, 23 листопада, Лохвицький район відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Побував він на Сенчанському нафто-газовому конденсантному родовищі, зокрема, на щойно запущеній в роботу свердловині №354. На ній приступили до буріння в листопаді цього року і мають завершити роботи через 112 днів.

Завершилась панахида на Хрулівському цвинтарі, де минулої середи провели в останню путь солдата-розвідника Збройних Сил України Миколи Миколайовича Ларіна, який загинув в бою з кремлівськими найманцями 16 жовтня 2017 року поблизу селища Крута Балка Ясинуватського району Донецької області.

ШАНОВНІ НАШІ ЧИТАЧІ!
Настала осіння пора, а з нею, вже традиційно, і передплатна кампанія на друковані засоби масової інформації, серед яких і наша районка.

Понеділок, 06 листопада 2017 00:00

Нові функції Держпродспоживслужби

Нещодавно підійшло до завершення реформування Держпродспоживслужби. Начальником районного управління призначено Олександра Васильовича Іванину. Саме з ним ми і ведемо сьогодні розмову про новостворену службу, коло її обов’язків і повноважень.

Сторінка 1 із 2