«ПІД ХАРКІВЕЦЬКОЮ ЗОРЕЮ»

 

 

На книжковій полиці

Рідний краю! Тут повертаєшся до радості Божого світу. Тут роси і трави, що чекають дзвінкої коси. Саме тут торкаєшся своєї землі, по якій тягли важкі лемеші наші пращури та щедро кропили її потом…
Нещодавно світ побачила невелика за обсягом, але з любов`ю створена книга «Під Харківецькою Зорею». Її авторки – Лариса і Ліна Яковенко.
Сторінками книги читач помандрує в захопливе минуле села Харківці, що на Лохвиччині, познайомиться із самобутніми письменниками – А. Тесленком та О. Коломійцем, спогляне цікаві фотомиттєвості та навідається до поетичної світлички.
На авторську думку, ми, українці, маємо безліч чеснот, які ідентифікують нас серед інших народів світу. І якщо кожен буде триматися свого кореня, усвідомлюючи, що з`явилися ми на землі не просто так, буде пам`ятати, берегти серед пороху часу дорогоцінні самоцвіти знань про рід, місце, де вперше ступили на землю, про тих, хто прославив нашу Україну, тоді ми не знесилимося, як нація, бо передамо ці знання нащадкам. Так віддячимо Всесвіту за свій прихід…
Автори висловлюють щиру подяку ректору Полтавського педагогічного університету ім. В. Короленка М. Степаненку, голові Харківецької сільської ради Л. Тоцькій, директору ТОВ «Гаївщина-Агро» та ТОВ «Стоколос» А. Заславцю, директору ТОВ «Харківецьке» О. Карабці.