Фотоконкурс від "Зорі" до Дня усіх закоханих! Головний приз за І місце – сертифікат на безкоштовну фотосесію для закоханих від студії «ФотоГрафиня»!

День Святого Валентина або День усіх закоханих уже міцно увійшов у традиції українців. Особливо жваво його святкує молодь. Тож напередодні свята редакція «Зорі» запрошує усіх бажаючих взяти участь у фотоконкурсі «Світ любові».

ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ потрібно надіслати на нашу електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або поштову адресу: 37200, м. Лохвиця, вул. Перемоги, 13 чи просто принести за цією адресою будь-яке романтичне фото.

ЦЕ МОЖЕ БУТИ ЗВИЧАЙНА СВІТЛИНА З ВАШОГО ВЕСІЛЛЯ ЧИ СПІЛЬНЕ ФОТО З ВАШОЮ КОХАНОЮ ЧИ КОХАНИМ, РОМАНТИЧНЕ СЕЛФІ З ВАШОЮ ДРУГОЮ ПОЛОВИНКОЮ, ОСВІДЧЕННЯ В КОХАННІ, СЛОВОМ, ВАРІАНТІВ БЕЗЛІЧ І ВСІ НА ВАШ ВИБІР.

НАДСИЛАЙТЕ фото протягом тижня з 7 по 14 лютого. У своїх повідомленнях, листах вказуйте ваше прізвище, ім’я та по батькові, контактний номер телефону.

Підсумки підведемо у День усіх закоханих!

ГОЛОВНИЙ ПРИЗ ЗА І МІСЦЕ– СЕРТИФІКАТ НА БЕЗКОШТОВНУ ФОТОСЕСІЮ ДЛЯ ЗАКОХАНИХ ВІД СТУДІЇ «ФОТОГРАФИНЯ» (ОЛЕНИ САМУСЄВОЇ), А СРІБНОГО ПРИЗЕРА ЧЕКАЄ ПЕРЕДПЛАТА НА «ЗОРЮ» НА 10 МІСЯЦІВ ЦЬОГО РОКУ.

Чекаємо ваших романтичних фото і зауважимо, що вік тут не завада. А якщо хтось захоче поділитися своїми історіями кохання – ми будемо лише раді вас почути.

ЛЮБОВ НЕМАЄ МЕЖ!

РЕДАКЦІЯ