До ваших послуг: електронна передплата «Зорі»

 

ДО ВАШИХ ПОСЛУГ: ЕЛЕКТРОННА ПЕРЕДПЛАТА «ЗОРІ»

Час не стоїть на місці, а сучасні технології зумовлюють нові підходи в інформаційному просторі. Ще торік була задумка запровадити електронну передплату «Зорі». Ми вирішили зачекати. Відверто кажучи, не планували цього робити і в нинішню передплатну кампанію. Але, завдячуючи тому, що окрім чисельної читацької аудиторії, що традиційно отримує «Зорю» у друкованому форматі, є багато передплатників, які воліють отримувати «Зорю» в електронному вигляді.


 


Тож ми пішли назустріч нашим шанувальникам і, можливо запізно, а можливо і ні, ми починаємо передплату «Зорі» в електронному PDF-форматі.


 


Передплатна ціна – 18 гривень на місяць. Оформити передплату можна, перерахувавши кошти на наш розрахунковий рахунок № 260079974 (повністю банківські реквізити на останній сторінці «Зорі»), вказавши у призначенні платежу: за електронну передплату газети (за відповідний період).


Після цього потрібно надіслати на електронну адресу «Зорі» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. копію квитанції та вказати електронну адресу, на яку відправляти електронну версію газети.


О. МОСКАЛЕНКО, головний редактор «Зорі»