Людмила Квас

Людмила Квас

Dolor donec sagittis sapien. Ante aptent feugiat adipisicing. Duis interdum sed arcu et nullam eu accumsan nam gravida vulputate sed. Dolor urna integer consectetuer. Quam duis ligula viverra. Vitae turpis elementum donec

П'ятниця, 24 листопада 2017 00:00

Дитячий Хелловін-маскарад

Хелловін – свято англомовних країн, яке з кожним роком набуває все більшої популярності в Україні. Але що ми по суті про нього знаємо? Чорні й помаранчеві кольори, переддень 31 жовтня, гарбузи-підсвічники, різноманітні костюми, пронизливі «страшилки» — приблизно такі асоціації виникають, коли ми уявляємо це свято…

Кожен із нас знає ці вислови, але не всі замислюються над глибиною цих слів. Зважаючи на сьогоденну ситуацію в нашій країні, ми маємо надати більшого значення переосмисленню своїх поглядів і відношення, перш за все, до себе як складової частини єдиного цілого – українського народу. 

Рок-гурт «Діодний Міст» із Лохвиці нещодавно презентував новий ліричний сингл «Мости» та дебютний драйвовий відеокліп на цю пісню. Кліп швидко набрав популярності серед користувачів Інтернету і потрапив на музичні канали YouTube, зокрема на ELLO TV, MVUA, а також на офіційний сайт українського музичного телеканалу «М1».

Зважаючи на сьогоденні обставини в країні та зміни в національному світогляді нашого суспільства, сучасна українська музика набуває все більшої популярності. Нещодавно навіть був прийнятий закон, згідно з яким у радіоефірі має звучати 35% української музики. Тому виконавці, не стримуючи своїх думок і натхнення, все частіше співають рідною мовою.

У період з 17 по 20 травня 2016 року в с. Городище, Чорнухинського району на базі районного дитячого оздоровчого табору «Світанок» проводився 52 Чемпіонат області з пішохідного туризму.  

22 жовтня музична школа святкувала ювілей – 60 років. Багато гостей, друзів, колег та шанувальників зібрали дружні стіни районного будинку культури. Найбільша глядацька зала району не змогла вмістити всіх бажаючих привітати школу із днем народження, а найбільша районна сцена видавалася замалою для такої кількості учасників. 

Довгоочікувана лохвичанами подія нарешті сталася – минулої неділі районний будинок культури після понад піврічної паузи зустрічав перших відвідувачів. Світлі ошатні приміщення, простора глядацька зала  із новими стільцями та заслана ковроліном – кілька років тому про це тут могли тільки мріяти.