Лавандова оаза Олени Фур’євої

Автор  |  Вівторок, 05 вересня 2023 00:00  |  Опубліковано в Новини району

Про її «Лавандовий дворик» «Зоря» писала років зо два тому, коли його обриси тільки вимальовувалися на обійсті Олени Фур’євої. І це був її перший рік втілення власної мрії у рукотворну фантазію лавандового розмаїття. Тепер у неї є неоціненний досвід, власний блог в «Інстаграмі» і своя оаза у Гирявих Їсківцях, де вона мешкає з родиною.

Підрив рашистами дамби  Каховської ГЕС наробив багато біди жителям Херсонщини. «Асвабадітєлі» з півночі «асвабадили» місцевих мешканців від нормального життя. Нині їм на допомогу прийшло 13 областей України, в тім числі й Полтавщина, бригади яких допомагають херсончанам долати наслідки затоплення.

Артем Рось – чемпіон Європи

Автор  |  Вівторок, 22 серпня 2023 00:00  |  Опубліковано в Новини району

20–23 липня в м. Загреб відбувся чемпіонат Європи (універсіада) з єдиноборств серед студентів. Там лохвицький дзюдоїст Артем Рось став чемпіоном Європи.

27 липня зала Лохвицького міського будинку культури зібрала новий аншлаг. Не було жодного вільного місця, чого завсігдатаї нашого осередку культури не спостерігали вже давно. Багато хто пожалкував, що не придбав квитка заздалегідь. А отже і втратив можливість насолодитися акторською майстерністю виконавців Київського українського сучасного театру. Де, звісно, родзинкою того вечора була гра народної артистки України Ольги Сумської. Її роль Секлети зі знаменитого твору Михайла Старицького «За двома зайцями» вирізнялася від класичного сприйняття осучасненою, не зашореною якимись постановочними рамками грою.

Про тих, хто бережуть скарби мудрості

Автор  |  Вівторок, 01 серпня 2023 00:00  |  Опубліковано в Новини району

У травні цього року на сторінках «Зорі» ми розповідали про історію будинка з башточками, в якому нині розмістилася Лохвицька міська публічна бібліотека імені Григорія Сковороди. А сьогодні хотілося б пригадати історію людей, які все життя віддали бібліотечній справі, пропагуючи із покоління в покоління любов до книги. Власне, і в самому літописі «Зорі» немало розповідей про цей заклад, де переплелися цілі пласти книжкових епох, журналів і газет, притаманних подиху того чи іншого часу.


Сторінка 1 із 116