Серце, яке не можна вирвати…

Автор  |  Четвер, 11 квітня 2024 00:00  |  Опубліковано в Новини району

Руїни та зарості чагарників зустрічають вас при в’їзді в Бодакву. А ще, пригадую, зовсім недавно тут на повну потужність працював молочно-товарний тваринницький комплекс, вирувало життя.

«Я буду сильною!»

Автор  |  Четвер, 11 квітня 2024 00:00  |  Опубліковано в Новини району

У справжнє свято поезії вилилася презентація поетичної збірки «Сильна жінка» нашої землячки Наталії Захарової. Це її перша книга і, сподіваємося, не остання. Хоча, напевно, дебют завжди пам’ятається найбільше.

«Нова пошта» у Лохвиці

Автор  |  Вівторок, 02 квітня 2024 00:00  |  Опубліковано в Новини району

Це сьогодні «Нова пошта» – вже звичний сегмент послуг, без яких важко обійтися у повсякденному житті. Мережа цього оперативного надавача поштових послуг на сьогодні розгалужена по всій Україні. Не є винятком і наш, висловлююся за звичкою, Лохвицький район.

20 лютого лохвичанці Галині Тимофіївні Черкасець виповнилося 100 (!) років. На довгій дорозі життя їй випало пережити голодні тридцяті роки, окупацію Лохвиці фашистами, тяжку працю в Австрії, що входила тоді до третього рейху, повернення додому, роки вчительства не лише в рідному Лохвицькому районі, а й у Карпатах, навчання сотень учнів, сімейні радощі й горе, коли помер чоловік і ще багато-багато різних подій, що вмістилися в її житті…

У Лохвицькому відділенні поліції №2 Миргородського районного відділу поліції підбили підсумки роботи за 2023 рік. Про те, які злочини викликали найбільший резонанс, як відбувається робота з їх розкриття, як не стати жертвою та багато іншого розповів начальник відділення майор Олександр Мелашенко.


Сторінка 1 із 119