У нашому інтерв’ю із Вікторією ЖИТНЬОЮ ви дізнаєтеся про її шлях із Харкова у Лохвицю, яку вона знає вже 15 років, а також про особливості професії подолога, що тільки набирає обертів в Україні.

«ЗАПАХ ВІЙНИ-2022 МИ ІЗ ЗЕМЛЯКАМИ ВІДЧУЛИ ОДРАЗУ»

Автор  |  Вівторок, 10 травня 2022 00:00  |  Опубліковано в Новини району

Вважається, що людина може адаптуватися до будь-яких обставин і навчитися чого-завгодно, навіть відчувати запах війни… Про це ми поговорили із Вітою БАЙДИК – практичним психологом, викладачкою і двічі переміщеною особою із Луганщини.

Минулого тижня у Токарях провели в останню путь Героя сучасності, відданого захисника Батьківщини Володимира Тищенка.

ПОТРІБНІ ЖОРСТКІ ДІЇ ПРОТИ КОЛАБОРАНТІВ

Автор  |  Понеділок, 25 квітня 2022 00:00  |  Опубліковано в Новини району

Оцінюючи ті величезні страждання і збитки, які зазнає наш народ і держава внаслідок злочинної агресії російської федерації проти України та аналізуючи факти і події, що відбуваються зараз після майже півторамісячного спротиву ЗС України та нашого народу з відбиттям навали російської орди, хотілося б підняти через нашу газету одне питання, яке напевно хвилює багатьох свідомих та інформованих громадян.

Із перших днів війни в Лохвицькому міському Будинку культури розмістився Центр підтримки внутрішньо переміщених осіб. Як його створила Лохвицька громада, чим саме він займається, де селяться прибулі до Лохвиччини, що розповідають волонтерам біженці – «Зорі»  розповіли начальник відділу культури Лохвицької міської ради Сергій Марченко та головний спеціаліст відділу Наталія Плюйко.


Сторінка 1 із 108