Алея загиблих Героїв Лохвиччини

Автор  |  Вівторок, 11 червня 2024 00:00  |  Опубліковано в Новини району

На нас дивляться молоді, світлі обличчя. Всі вони були на злеті життя, сповнені мрій, планів і сподівань, які враз в одну мить забрали куля, міна, снаряд чи дрон ворога, який віроломно увірвався в наш український дім, щоб нас просто знищити або поставити на коліна.

Фонд держмайна України 23 травня провів аукціон із приватизації «Лохвицького спиртового комбінату». У торгах узяла участь лише компанія «Агро-Сонце». Вона запропонувала 14 млн грн. Стартова ціна була 11,22 млн грн. Разом із ПДВ переможець аукціону має сплатити 16,82 млн грн.

Через війну в Україні багато питань відійшло на другий план, зокрема і спорт. Заняття спортом – це основа здорової нації. Саме тому UEFA Foundation та KlitschkoFoundation створили проєкт, що покликаний змінити цю ситуацію: змотивувати учнівську молодь займатись спортом, зруйнувати стереотипи щодо жінок у спорті та суспільстві загалом.

Філософія життя Івана Штуки

Автор  |  Вівторок, 07 травня 2024 00:00  |  Опубліковано в Новини району

Вісім років тому він повністю осліп. Здавалося – світ окупувала пітьма. Але тільки не його світ. У ньому завжди панує світло, гармонія, жага життя і вічний промінь, що постійно тягнеться до Нього, Всевишнього…

Після суботника в Сухій Лохвиці стала помітною течія

Автор  |  Вівторок, 30 квітня 2024 00:00  |  Опубліковано в Новини району

Унаслідок людської діяльності та бездіяльності, а «роботи» бобрів та сміттєносців річка Лохвиця все дужче міліє, заростає, нагадує ставок, а не річку. Поки немає можливості почистити русло земснарядом, рибалки оздоровлюють водойму своїми силами, майже без фінансових затрат.


Сторінка 1 із 120