Цього року в Україні має завершитися процес формування ОТГ. На Лохвиччині не вщухають суперечки про те, які сільради до якої громади мають увійти, щоб людям було зручно і всі мали рівні можливості. Про майбутнє об’єднання станом н...
Які ще епітети можна віднайти, щоб вихлюпнути ту бурю емоцій, що охопила суспільство після оприлюднення електронних декларацій так званої політичної еліти країни – високопосадовців, народних депутатів, суддів, прокурорів, по...
Загально відомо, що професія медичного працівника — одна з найблагородніших. Але щоб вміти рятувати життя людей, треба довго і наполегливо вчитися. Та не зважаючи на складну навчальну програму, студенти Лохвицького медичного...
28-го грудня о 21:25 на території Соснового парку в місті Лохвиця двоє невідомих чоловіків заволоділи у жінки сумкою та грошима. ...
На минулому тижні «Зоря» мала дружню телефонну розмову із українським воїном, командиром взводу батальйону поліції особливого призначення «Полтава» Андрієм ВОЛКОВИМ, який після новорічної ротації разом зі своїми бойовими побратима...
27 липня зала Лохвицького міського будинку культури зібрала новий аншлаг. Не було жодного вільного місця, чого завсігдатаї нашого осередку культури не спостерігали вже давно. Багато хто пожалкував, що не придбав квитка заздалегідь...
Новорічні свята - найулюбленіша пора року для малечі. Адже тільки на Новий Рік хлопчики та дівчатка отримують подарунки від Діда Мороза, на які чекали цілий рік. Це свято сповнене веселощами, піснями, новорічними віршами і новоріч...
Зима цього року видалася холодною та багатосніжною. Під снігом сховалася небагата пожива для багатьох пташок, які зимують поруч із нами. Їм холодно і голодно. ...
Цього року автору пощастило багато разів за купальний сезон побувати на Сулі вище Млинівського мосту. Після розчистки річки 2017-го це місце стало настільки популярним, що багато інших позаростали, ніхто туди не їздить.Цього року ...
Лохвичани вкотре привернули нашу увагу до теми зрізаного гілля. Одним його позалишали на городах і у дворах електрики. Другі засмічують узбіччя, луки та інші території зрізаними в себе гілками. Треті не можуть зрозуміти, чому гілк...
8-річний Руслан Волобуєв став головним героєм ток-шоу «Говорить Україна», яке вийшло в ефір 24 жовтня. Вразили присутніх не лише вади здоров’я Руслана, його воля й оптимізм, а й умови життя сім’ї. ...
На нараді в голови Полтавської облдержадміністрації обговорили питання впровадження STEMосвіти в закладах професійнотехнічної освіти області, як важливого напряму модернізації навчання. ...
30 січня вийшов Указ Президента України №22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році». Про ...
25 жовтня у Лохвицькому РБК відбулося святкування 100-літнього ювілею Лохвицького краєзнавчого музею імені Григорія Сковороди.Вітання, побажання, нагороди, подарунки, пісні, танці, вірші та віртуальна мандрівка музейними залами – ...
Для неї не потрібен кочегар, достатньо зрідка перевіряти роботу котла й досипати в бункер паливо. Якщо котел себе виправдає, такі ж будуть обігрівати в майбутньому школи та дитсадки. ...
© 2016 Газета "Зоря" м.Лохвиця
Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права.