У Полтаві нагородили переможців щорічного творчого конкурсу «Журналіст року 2021».

За словами директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА  Вікторії Пилипенко, переможців визначили на засіданні журі. На ньому обрали кращі теле­, радіо­, друковані матеріали, інтернет­публікації, фоторепортажі та визначили кращий дизайн видання. На конкурс надійшло 35 робіт.

Серед членів журі – заслужений журналіст України Наталія Іванченко.

«Я другий рік у складі журі й мені завжди хочеться якогось відкриття, особливо серед молодих журналістів. Але, як показали підсумки конкурсу, найсильніші роботи – це роботи досвідчених журналістів­професіоналів.

Оцінюючи роботи в друкованих ЗМІ, увагу приділяла актуальності тем та їхній суспільній значущості. Взагалі в сучасних статтях мені хотілося б більше аналітики», – зауважила Наталія Іванченко.

Дипломи переможцям вручив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, який також привітав журналістську спільноту з професійним святом.

Переможцем конкурсу «Журналіст року­2021» у номінації «Кращий дизайн видання» визнана Лохвицька районна газета «Зоря».

Усі переможці одержали дипломи й грошові винагороди.

Лохвицька районна газета «Зоря» – одна з найстаріших районок у Полтавській області: їй виповнилося 109 років! Вперше видання вийшло в світ 2 січня 1912 року під логотипом «Вісник Лохвицького земства», пізніше змінило назву на «Лохвицкое слово», а після звільнення Полтавщини від фашистів газета отримала нову назву – «Зоря», що залишається й донині.