Час не стоїть на місці, а сучасні технології зумовлюють нові підходи в інформаційному просторі. Ще торік була задумка запровадити електронну передплату «Зорі». Ми вирішили зачекати. Відверто кажучи, не планували цього робити і в нинішню передплатну кампанію. Але, завдячуючи тому, що окрім чисельної читацької аудиторії, що традиційно отримує «Зорю» у друкованому форматі, є багато передплатників, які воліють отримувати «Зорю» в електронному вигляді.

Для всіх передплатників – можливість виграти грошові призи (від 50 до 300 гривень) та цінні подарунки (більше 30 призів). Для цього потрібно принести чи надіслати копію квитанції про передплату «Зорі» на рік або 9 місяців.

На виборах голови Лохвицької міської об’днаної громади явка виборців склала 49,12%. Загалом участь у голосуванні взяли 4 848 виборців.

ШАНОВНІ НАШІ ЧИТАЧІ!
Настала осіння пора, а з нею, вже традиційно, і передплатна кампанія на друковані засоби масової інформації, серед яких і наша районка.

Рідний краю! Тут повертаєшся до радості Божого світу. Тут роси і трави, що чекають дзвінкої коси. Саме тут торкаєшся своєї землі, по якій тягли важкі лемеші наші пращури та щедро кропили її потом…

Вважається, що Лохвиця є звичайним районним центром, яких в Україні є сотні. Та й пересічні жителі міста дотримуються думки, що живуть у глухій провінції, де ніколи нічого суттєвого не відбувалося і не відбувається. Така думка глибоко помилкова: насправді ж, велика історія, що відтворюється у великих містах і столицях, немислима без історії малих міст і містечок, які всі разом і складають величезне полотно історичної мозаїки країни.

…Нещодавно мені пощастило познайомитися та поспілкуватися зі справжнім героєм, патріотом у прямому значенні цього слова – людиною, яка принесла в жертву власні інтереси на благо не тільки своєї, а й всієї великої української народної родини. його Ім`я – Анатолій Миколайович Ільченко, який перебував у десятиденній відпустці.

Спільна ініціатива, що об’єднала людей задля порятунку унікальних споруд архітектора Опанаса Сластіона і стала таким своєрідним вчинком, що стало поштовхом для проведення 1 березня семінару-наради про збереження пам’яток культурної спадщини Лохвицького району.