До Дня Святого Миколая, 19 грудня о 18:30 у Лохвицькому районному Будинку культури від Коломийського обласного українського драматичного театру вистава "Сватання на Гончарівці"!

До Дня Святого Миколая, 19 грудня о 13:00 у Лохвицькому районному Будинку культури від Коломийського обласного драматичного театру відбудеться музична казка "Чарівна  рукавичка" !

Передплати «ЗОРЮ» на 2019 рік!

У житловому секторі Лохвиці та Лохвицького району в період із 1 січня 2018 рік по сьогоднішній день сталося 44 пожежі, економічні витрати від яких склали приблизно 642 тис. гривень. Віддаленим від пожежників лишається Заводське і міськрада давно могла б підвищити рівень безпеки мешканців, але ігнорує пропозиції.

Через браконьєрство, надмірний промисловий вилов і забруднення навколишнього середовища до 2050 року в українських водоймах може зникнути риба. Про це повідомили у прес-службі Асоціації рибалок України.

Лохвицька міська рада продовжує впровадження започаткованої у 2016 році програми енергозбереження, направленої на зменшення витрат на оплату електроенергії, спожитої мережею вуличного освітлення. Відповідні роботи виконують працівники КП «Лохвиця-сервіс».

У кожній об’єднаній територіальній громаді повинен бути інспектор праці. Така посада у штатному розписі виконавчого апарату ОТГ передбачена постановою Кабінету Міністрів України.

За останній рік ветеранові вдалося поставити чотири світові рекорди. У Мадриді, на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед ветеранів, наш Олег Федорко здивував усіх! Перекидним стрибком здолав 1,78 метра і на два сантиметри перевищив своє попереднє досягнення.

Бюджет області у 2017 році становив 9,4 мільярди гривень. Податків і зборів до бюджету акумульовано на рівні 35 млрд грн. До державного бюджету акумульовано 25,6 млрд грн., що на 26% більше, ніж у попередні роки.

– Нині в Україні впроваджуються реформи, що передбачають запровадження мораторію на перевірки, переформатування служб контролю та обов’язкове попередження суб’єктів господарювання за 10 днів до перевірки тощо. До речі, цією проблемою перейнялися і депутати Лохвицької районної ради. На останньому пленарному засіданні створено спеціальну комісію з вивчення та усунення данної проблеми.

Сторінка 1 із 2