Вважається, що Лохвиця є звичайним районним центром, яких в Україні є сотні. Та й пересічні жителі міста дотримуються думки, що живуть у глухій провінції, де ніколи нічого суттєвого не відбувалося і не відбувається. Така думка глибоко помилкова: насправді ж, велика історія, що відтворюється у великих містах і столицях, немислима без історії малих міст і містечок, які всі разом і складають величезне полотно історичної мозаїки країни.

Міжнародний день друзів в Україні та світі щорічно відзначається 9 червня. Попри те, що дата є неофіційною, свято є можливістю ще раз поспілкуватися та привітати тих людей, які розділяють з нами приємні та важкі миті життя. Адже, як казав Сократ, "без дружби ніяке спілкування між людьми не має цінності".

В День друзів ми вітаємо всіх наших читачів! А ви не забудьте привітати ваших друзів! Бажаємо вам всіх благ і нехай ваша дружба ніколи не зникне! Зі святом вас, друзі!

#Денькалендаря #Деньдрузів #свято #Зоря #газетаЗоря#Лохвицькарайоннагазета

…Нещодавно мені пощастило познайомитися та поспілкуватися зі справжнім героєм, патріотом у прямому значенні цього слова – людиною, яка принесла в жертву власні інтереси на благо не тільки своєї, а й всієї великої української народної родини. його Ім`я – Анатолій Миколайович Ільченко, який перебував у десятиденній відпустці.

Спільна ініціатива, що об’єднала людей задля порятунку унікальних споруд архітектора Опанаса Сластіона і стала таким своєрідним вчинком, що стало поштовхом для проведення 1 березня семінару-наради про збереження пам’яток культурної спадщини Лохвицького району.