Вже майже 2 тижні на теренах Христанівки діє «посольство Франції», яке розташувалося в родині Ореста і Оксани Олійників. А сам іноземний «посол» веде в селі не лише світські бесіди, а ще й працює волонтером! «Зоря» нанесла дипломатичний візит французу ВіктОру БОСОЛЕЮ «з метою покращити дружні зв’язки» між Україною та Францією:), а місію перекладача виконала Оксана.
Давайте знайомитися! Прізвище Віктора перекладається як «Добре сонце».
А народився він у селі Рука-на-Мюзі (Мюза – це річка), на північному сході Франції, у районі Лорена, який, хвалиться закордонний гість, був малою батьківщиною другого чоловіка королеви Анни Ярославни, графа Рауля де Валуа.

У «Butterfly» презентували поезію й музику

Автор  |  Середа, 11 липня 2018 00:00  |  Опубліковано в Новини району

23 червня у лохвицькому кафе «Butterfly» відбувся творчий вечір «Барви мого світу», в рамках якого поети та музиканти представили публіці та одне одному свою творчість.

У Лохвиці автівка насмерть збила велосипедиста

Автор  |  Середа, 11 липня 2018 00:00  |  Опубліковано в Новини району

Трагедія сталася на виїзді з Лохвиці у напрямку с. Млини

Артур Луговський загинув у день своїх заручин

Автор  |  Середа, 11 липня 2018 00:00  |  Опубліковано в Новини району

Вечір і ніч 29 червня для багатьох лохвичан були святковими, усі масові заклади відпочинку були переповненими. Звістка про безглузду смерть хлопця, якому за 5 днів виповнилося б 18, миттєво облетіла нічне місто, пригальмувала веселощі та викликала неабиякий резонанс.

На навчанні Лохвицька стрілецька рота

Автор  |  Вівторок, 19 червня 2018 00:00  |  Опубліковано в Новини району

Лохвицьку стрілецьку роту у складі територіальної оборони Полтавської області було створено, коли розпочалася неприкрита агресія Росії до України. І тут слід віддати належне як керівництву військкомату, так і керівництву району, які оперативно вишукували кошти для зміцнення цього територіального формування. Лише за останній час із районного бюджету, в рамках відповідної районної програми, було виділено до двох мільйонів гривень.


Сторінка 1 із 33