12 травня у районному Будинку культури відбувся справжній бал танцю, бо свою майстерність демонстрували вихованці дитячого зразкового танцювального колективу «Радість» районного Будинку культури (керівник Тетяна Ложечник). Все, як завжди, було на високому рівні, – діти милували глядачів своєю виконавською майстерністю. Але була при цьому одна зворушлива характерність – вони сповна викладалися для своєї тяжкохворої ровесниці – Ані Дробченко.

Президент Володимир Зеленський підписав указ «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів». Про це йдеться на сайті глави держави.

Пройти крізь пекло на землі…

Автор  |  Середа, 22 травня 2019 00:00  |  Опубліковано в Новини району

Жительку Лохвицького району Анастасію Рак (1922 – 2014) забрали до Німеччини у 17 років. Завдяки своєму таланту вона пройшла крізь те пекло, опанувала живопис. Уродженка Васильків стала відомою на схилі літ, перша її виставка відбулася, коли художниці було 68.

На один день осередком духової музики стала Полтава. У місті відбулися обласний марш­парад духових оркестрів і свято духової музики. Участь у заходах узяв 21 колектив із Полтавщини. Приурочили дійство до 74­ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня пам’яті та примирення.

Урочище Шумейкове буяє весняною зеленню, дзвінко лунають солов’їні пісні. Їх спів здаля порушує лише розмірений гул трактора у полі. Плине мирне життя…


Сторінка 1 із 74