Ліна Яковенко

Ліна Яковенко

Dolor donec sagittis sapien. Ante aptent feugiat adipisicing. Duis interdum sed arcu et nullam eu accumsan nam gravida vulputate sed. Dolor urna integer consectetuer. Quam duis ligula viverra. Vitae turpis elementum donec

9 січня відбулася прес-конференція із начальником Лохвицького відділу поліції Русланом КОЧЕРГОЮ, на якій підбили підсумки діяльності поліціянтів за 2019-й рік.

«Від всіх проблем рятує бармен», – співає популярний гурт «Mozgi». Яким чином та що спільного між барменом і священиком – читайте у нашому інтерв’ю із Юлією РЕПЕЦЬКОЮ, якій часто доводиться вислуховувати людські сповіді за барною стійкою.

24 листопада учасниці «PR-Дівич-зустрічей» відзначили річницю цього культурно-мистецького проєкту у Лохвиці! Його засновниця Віталіна ЛАВРІНЕНКО запросила на святкову подію, яку організувала приватний підприємець Людмила ЗАЇКА, народну артистку України Ларису КАДОЧНИКОВУ.
«Яка ж вона жіночна!», «Їй – 81, а вона й досі називає себе молодою і красивою дівчинкою!..», «Неймовірно крута жіноча сила!»… – такі мотивуючі і сповнені оптимізмом враження справила на лохвичанок всіма знана Марічка із фільму «Тіні забутих предків»!

Понеділок, 25 листопада 2019 00:00

«НЕ БУЛО НІЯКОГО ВБИВСТВА…»

«Хочу розповісти, чим живе, що робить лохвицька поліція, які наші здобутки й недопрацювання?..», – фраза начальника Лохвицького відділу поліції Руслана КОЧЕРГИ, яка і стала ядром прес-конференції, що відбулася 15 листопада.

25 жовтня у Лохвицькому РБК відбулося святкування 100-літнього ювілею Лохвицького краєзнавчого музею імені Григорія Сковороди.
Вітання, побажання, нагороди, подарунки, пісні, танці, вірші та віртуальна мандрівка музейними залами – ось чим була насичена ювілейна гостина, яка зібрала поціновувачів Історії та Мистецтва!

Із 16 по 20 жовтня у Франкфурті вирував найстаріший Міжнародний книжковий ярмарок, де була представлена книга «Що знаходять в Хрулях?» голови громадської організації «Студена» Насті Мельниченко, за словами якої «40% часу живе в Хрулях».

20 вересня в меморіальному комплексі «Урочище Шумейкове» відбувся мітинг з нагоди відзначення 78-х роковин бою воїнів Піденно-Західного фронту із переважаючими силами нацистів у Другій світовій війні.

Понеділок, 12 серпня 2019 00:00

«ДОСИТЬ БУТИ «ХОРОШОЮ» ДІВЧИНКОЮ!»

14 липня на березі річки Лохвиці в готельно-ресторанному комплексі «Rio-de-Luxe» відбулася «PR-Дівич-зустріч»-3 Лохвиця–Київ, авторками якої є засновниця консалтинг-центру «LaVita» і ресторатор Віталіна ЛАВРІНЕНКО та менеджер з маркетингових комунікацій REHAU BT Україна і голова маркетингового комітету Європейської Бізнес Асоціації Юлія БЕРҐЕ. А в нашому місті організаторка цього заходу – приватний підприємець Людмила ЗАЇКА:

Більше 8 віків тому Переяславське князівство пишалося великим і багатим градом, міцною фортецею – РИМОВ. За літописом, місто прожило 91 літо і було адміністративним, економічним і військовим центром для численних поселень по Сулі – від Лохвицького городища і до Ромна.
Що знав Нестор Літописець про Свиридівку, що пов’язує Римов із нею, як жили наші пращури-русичі, в що вірили – у матеріалі, побудованому на фактах, переказах та уяві…

Понеділок, 08 квітня 2019 00:00

Жінки, космос і місця сили

17 березня в Лохвицькому медучилищі відбулася «PR-Дівич-зустріч Київ – Лохвиця» в рамках київського проекту, авторками якого є засновниця консалтинг-центру «LaVita» і ресторатор Віталіна ЛАВРІНЕНКО та маркетолог у компанії «Rehau» Юлія БЕРҐЕ. В Лохвиці організаторка цього заходу – приватний підприємець Людмила ЗАЇКА.
Спікеркою на жіночих посиденьках була астропсихолог Тетяна КУДАЦЬКА, тож і тема обговорювалася космічна – взаємозв’язок між людиною та знаком зодіаку, Колесо Життя і Карма, а також, де шукати місця духовної сили…

Сторінка 1 із 8