Газета "Зоря"

Газета "Зоря"

Середа, 16 листопада 2022 00:00

Психолог не лікує, а підтримує

Центр психологічної підтримки та розвитку «Перший крок» з’явився у самісінькому центрі Лохвиці, на 2-му поверсі магазину «Євробуд», у вересні. Тепер користування послугами центру набирає популярності. Про себе та роботу «Першого кроку» нам розповіла його керівниця, психолог Катерина Обухова.

Виробництво окопних свічок налагодили волонтери в сільському клубі-бібліотеці.

Спортивним бути модно і це дійсно так. Лохвицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 другий рік бере участь  у проєкті від Klitschko Foundation. У цьому році школа стала учасником  проєкту  "Грай за рівність" від фонду Klitschko Foundation,UEFA Foundation for Children.

У Лохвиці за минулий тиждень провели в останню путь двох Захисників України, двох Героїв. Вони, на жаль, поповнили Небесне військо, що забирає до своїх лав найкращих синів і дочок нашої країни. У понеділок лохвичани попрощалися з Костянтином Мандрикою, а в неділю траурна процесія знову прямувала до Іванівського цвинтаря – тут прощалися з лохвичанином Ярославом Сініченком.У Лохвиці за минулий тиждень провели в останню путь двох Захисників України, двох Героїв. Вони, на жаль, поповнили Небесне військо, що забирає до своїх лав найкращих синів і дочок нашої країни. У понеділок лохвичани попрощалися з Костянтином Мандрикою, а в неділю траурна процесія знову прямувала до Іванівського цвинтаря – тут прощалися з лохвичанином Ярославом Сініченком.

4 липня у Лохвиці поховали Костянтина Мандрику, 33-річного старшого солдата ЗСУ, стрільця. Він загинув 2 липня в селі Уди Золочівської громади Богодухівського району Харківщини. Під час ворожого артилерійського обстрілу Костя отримав несумісне з життям поранення.4 липня у Лохвиці поховали Костянтина Мандрику, 33-річного старшого солдата ЗСУ, стрільця. Він загинув 2 липня в селі Уди Золочівської громади Богодухівського району Харківщини. Під час ворожого артилерійського обстрілу Костя отримав несумісне з життям поранення.

Понеділок, 06 червня 2022 00:00

МУЗЕЙНІ ІСТОРІЇ З АРОМАТОМ КОНВАЛІЙ

Під час війни Вінстону Черчіллю принесли на розгляд бюджет країни. Погортавши документ, він запитав: Під час війни Вінстону Черчіллю принесли на розгляд бюджет країни. Погортавши документ, він запитав: – А де ж витрати на культуру?– Так війна ж іде! Яка культура?– Якщо немає культури, навіщо ми тоді воюємо? – здивувався прем’єр міністр Великобританії.Традиційно, 18 травня, світова культурна спільнота відзначає Міжнародний день музеїв. Це професійне свято хранителів загальнолюдських національно-культурних цінностей було затверджене у 1977 році за рішенням Генеральної конференції Міжнародної ради музеїв.Лохвицький краєзнавчий музей імені Г. С. Сковороди створений у 1919 році і є одним із найстаріших музеїв не лише Полтавщини, а й України.

Оцінюючи ті величезні страждання і збитки, які зазнає наш народ і держава внаслідок злочинної агресії російської федерації проти України та аналізуючи факти і події, що відбуваються зараз після майже півторамісячного спротиву ЗС України та нашого народу з відбиттям навали російської орди, хотілося б підняти через нашу газету одне питання, яке напевно хвилює багатьох свідомих та інформованих громадян.

Із перших днів війни в Лохвицькому міському Будинку культури розмістився Центр підтримки внутрішньо переміщених осіб. Як його створила Лохвицька громада, чим саме він займається, де селяться прибулі до Лохвиччини, що розповідають волонтерам біженці – «Зорі»  розповіли начальник відділу культури Лохвицької міської ради Сергій Марченко та головний спеціаліст відділу Наталія Плюйко.

Понеділок, 28 лютого 2022 00:00

Працює волонтерський пункт

До відома всіх небайдужих лохвичан!

У м.Лохвиці по вул.Героїв України, буд. 26,кв. 1/1 (під «Кодаком»)

ПРАЦЮЄ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ПУНКТ ПО ЗБОРУ ДОПОМОГИ

бійцям та громадянам, постраждалим від агресії Росії.

Пункт працює з 9.00 до 20.00
Тел. 050-239-60-79

Лохвицькі рибалки вирішили зарибнити річку, де рибу десятиліттями винищують браконьєри, залишаючи справжнім риболовам зовсім мало шансів на улов. 79 чоловік зібрали 16,5 тис. грн, ініціатори купили і привезли рибу. Та зненацька на березі з’явилися рибінспектори й заходилися перешкоджати випусканню рибинок…

Сторінка 1 із 39