Газета "Зоря"

Газета "Зоря"

У Лохвицькому відділенні поліції №2 Миргородського районного відділу поліції підбили підсумки роботи за 2023 рік. Про те, які злочини викликали найбільший резонанс, як відбувається робота з їх розкриття, як не стати жертвою та багато іншого розповів начальник відділення майор Олександр Мелашенко.

Державне підприємство Лохвицький спиртокомбінат (м. Заводське) вже близько 15 років не випускає ніякої продукції. Працює там лише охорона, майно поступово руйнується, борг за оренду землі збільшується. У «Фейсбуці» заводчани обговорюють тему продажу (приватизації) підприємства, сподіваються, що його придбає інвестор, який запустить виробництво, дасть роботу, активізує життя міста над Сулою.

15 грудня Івану Козаченку – музиці, майстру народних інструментів, викладачеві, наставнику, керівнику ансамблю і хору, майстру на всі руки, чоловікові, батькові, дідусеві та доброму другу чи товаришу для величезної кількості людей – могло б виповнитися 85 років.

Перебираючи час від часу редакційні архіви (а вони почали формуватися в післявоєнну пору минулого століття), натрапляєш на різні документи, що несуть на собі відбиток тої епохи. Цікаві аналогії інколи вимальовуються. Суперечливі й повчальні, як озирнутися сьогодні років на 50–60 назад. Але все це наша біографія, наша історія.

Лохвичанин Віктор Семеренко більшу частину трудового життя викладав фізкультуру в Лохвицькому медучилищі. З-поміж усіх видів спорту, якими займався, найбільших успіхів досяг у шахах. І нині полюбляє грати із друзями та знайомими, продовжує успішно виступати на змаганнях місцевого рівня. Віктор Миколайович відповів на питання «Зорі» та розповів цікаві історії про своє життя, про своїх товаришів-спортсменів. 7 жовтня йому виповнюється 75 років.

Вівторок, 10 жовтня 2023 00:00

63 акварелі Катерини Бакуменко

8 вересня у Лохвицькому краєзнавчому музеї ім. Г. С. Сковороди відбулося урочисте відкриття виставки картин Катерини Бакуменко «Акварельні барви», приуроченої до Дня міста Лохвиці. Численні гості з величезною цікавістю оглядали картини, спілкувалися з художницею та її чоловіком і сином, виражали свій захват від побаченого й почутого.

Вівторок, 22 серпня 2023 00:00

Артем Рось – чемпіон Європи

20–23 липня в м. Загреб відбувся чемпіонат Європи (універсіада) з єдиноборств серед студентів. Там лохвицький дзюдоїст Артем Рось став чемпіоном Європи.

Під час заходу, що відбувся 31 травня у центрі Лохвиці, діти отримали уроки використання спеціального обладнання й навіть зброї, міряли захисне спорядження, дізнавалися, як працюють люди цих професій.

Увесь світ допомагає Україні. І це сьогодні не пишномовне гасло. Всі люди вільного світу, хто сповідує добро, справедливість, не можуть бути байдужими до тих випробувань, які сьогодні стійко виносить Україна у боротьбі проти фашистської росії.

Власний центр первинної медицини в Сенчі почав прийом пацієнтів 1 січня 2022 року. Про нього директор закладу Юлія Барчук детально розповіла нашим читачам у середині лютого, коли установа тільки-но почала працювати. За час, який минув, заклад розвинувся. Було втілено низку програм, закуплено та введено в експлуатацію багато обладнання. Про все це – у інтерв’ю Юлії Анатоліївни.

Сторінка 1 із 40