Олександр Москаленко

Олександр Москаленко

Dolor donec sagittis sapien. Ante aptent feugiat adipisicing. Duis interdum sed arcu et nullam eu accumsan nam gravida vulputate sed. Dolor urna integer consectetuer. Quam duis ligula viverra. Vitae turpis elementum donec massa at vitae tortor. Eget vitae est sed.
Вівторок, 11 червня 2024 00:00

Алея загиблих Героїв Лохвиччини

На нас дивляться молоді, світлі обличчя. Всі вони були на злеті життя, сповнені мрій, планів і сподівань, які враз в одну мить забрали куля, міна, снаряд чи дрон ворога, який віроломно увірвався в наш український дім, щоб нас просто знищити або поставити на коліна.

Вівторок, 07 травня 2024 00:00

Філософія життя Івана Штуки

Вісім років тому він повністю осліп. Здавалося – світ окупувала пітьма. Але тільки не його світ. У ньому завжди панує світло, гармонія, жага життя і вічний промінь, що постійно тягнеться до Нього, Всевишнього…

Четвер, 11 квітня 2024 00:00

Серце, яке не можна вирвати…

Руїни та зарості чагарників зустрічають вас при в’їзді в Бодакву. А ще, пригадую, зовсім недавно тут на повну потужність працював молочно-товарний тваринницький комплекс, вирувало життя.

Четвер, 11 квітня 2024 00:00

«Я буду сильною!»

У справжнє свято поезії вилилася презентація поетичної збірки «Сильна жінка» нашої землячки Наталії Захарової. Це її перша книга і, сподіваємося, не остання. Хоча, напевно, дебют завжди пам’ятається найбільше.

Вівторок, 02 квітня 2024 00:00

«Нова пошта» у Лохвиці

Це сьогодні «Нова пошта» – вже звичний сегмент послуг, без яких важко обійтися у повсякденному житті. Мережа цього оперативного надавача поштових послуг на сьогодні розгалужена по всій Україні. Не є винятком і наш, висловлююся за звичкою, Лохвицький район.

20 лютого лохвичанці Галині Тимофіївні Черкасець виповнилося 100 (!) років. На довгій дорозі життя їй випало пережити голодні тридцяті роки, окупацію Лохвиці фашистами, тяжку працю в Австрії, що входила тоді до третього рейху, повернення додому, роки вчительства не лише в рідному Лохвицькому районі, а й у Карпатах, навчання сотень учнів, сімейні радощі й горе, коли помер чоловік і ще багато-багато різних подій, що вмістилися в її житті…

Середа, 14 лютого 2024 00:00

НЕВТОМНА БЛАГОДІЙНІСТЬ

«Невтомні руки» наприкінці минулого року  отримали свій офіційний статус. «Невтомні руки» наприкінці минулого року  отримали свій офіційний статус. Та велика волонтерська робота, яку вони здійснюють від початку повномасштабного вторгнення росіян, тепер окреслилася у конкретний рядок у Державному реєстрі під назвою «Благодійна організація «Благодійний фонд «Невтомні руки».Її засновниками є Оксана Портяна, Олена Середняк і Михайло Євтодій. Але робота благодійної організації оповита колективним духом. Тому, коли я готував цю статтю, кілька разів почув настійливе прохання: «Ми нікого не вирізняємо. Працюємо однією командою, і насамперед завдячуємо всім людям, які підтримують наш рух. Без цієї підтримки ми б нічого не зробили. Ось про них можете писати».Тож волонтери назвали відразу працівників виконкому Сенчанської сільської ради, які допомогли оперативно оформити всі юридичні складові щодо офіційного статусу благодійної організації. Бо тепер «Невтомні руки» мають змогу проводити свої благодійні акції на теренах Сенчанської громади.І першим таким серйозним заходом стало проведення «Невтомними руками» благодійних ярмарків, що відбулися наприкінці січня у Сенчі й Вирішальному.Спочатку 25 січня на ганку Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості всі бажаючі змогли долучитися до благодійної акції. Тон їй задали трудолюбиві жіночки із Засульського сільського клубу, на рахунку яких не один захід на підтримку ЗСУ. 

Це товариство вже не перший рік здійснює господарську діяльність на теренах колишнього Лохвицького району. Характерною ознакою «Харківецького» є розвиток тваринницької галузі, що не часто спостерігається в сучасних реаліях прагматизму щодо сільського господарства в Україні. Але і в рослинницькій галузі товариство дивує вирощуванням нетипових, як для продовольчого ринку, культур, що теж мають свого кінцевого споживача.

Понеділок, 11 грудня 2023 00:00

Шанс, який не можна змарнувати

«Чому у людей виходить, а у нас – ні?» Часто запитують мене лохвичани, коли мова заходить про ту чи іншу справу, яку «клинять» різні обставини, різні персонажі з усіх сторін. Що тут відповісти? Напевно, кожне місто, як і конкретна людина, має свою карму. Це так – спрощено. А в деталях набагато складніше. І як почнеш розплутувати той клубочок, то вервечки тягнуться в усі боки.

Вівторок, 14 листопада 2023 00:00

Надійні помічники

Мабуть, неодноразово помічали жінок, велосипеди яких обвішані кількома пакетами. І, мабуть, мало хто замислився: чому так у них щодня? А все дуже просто. Це надійні помічниці одиноких престарілих. І вони виконують замовлення стареньких, які вже не в змозі відвідувати магазини, аптеки, різні установи...Мабуть, неодноразово помічали жінок, велосипеди яких обвішані кількома пакетами. І, мабуть, мало хто замислився: чому так у них щодня? А все дуже просто. Це надійні помічниці одиноких престарілих. І вони виконують замовлення стареньких, які вже не в змозі відвідувати магазини, аптеки, різні установи...Напередодні Дня працівників соціальної сфери ми поцікавилися у директора Центру надання соціальних послуг Лохвицької міської ради Світлани Ждан, який спектр послуг надають працівники центру.

Сторінка 1 із 12